Bionicle hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

5 posters

Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  xuf Wed Jan 28, 2009 6:28 pm

Hej lidi pojdme pokecat ne?

xuf

Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  xuf Thu Jan 29, 2009 10:13 pm

Tak co bude? Hej Mahri Jallere, Takutanuvo a ty novej Axalaro pojdme pokecat ne?

xuf

Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  Mahri Jaller Thu Jan 29, 2009 10:17 pm

xuf napsal:Tak co bude? Hej Mahri Jallere, Takutanuvo a ty novej Axalaro pojdme pokecat ne?

Přestaň spamovat! Sice je to post.count , ale to neznamená že si můžeš dělat co chceš a pro příště: nepiš doubleposty

Mahri Jaller
Admin

Poèet pøíspìvkù : 138
Age : 29
Registration date : 25. 01. 09

http://bionicle-pribehy.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty RE: Pokec

Příspěvek  Axalara Wed Feb 11, 2009 7:18 pm

No a o čem? O Novejch Glatorianech?

Axalara

Poèet pøíspìvkù : 45
Age : 26
Bydliště : Liliová 849, Kutná Hora 284 201, ČR
Registration date : 29. 01. 09

http://biosector.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  radagabi Sat Feb 14, 2009 1:24 am

Co povolit spamovat v pokecu?

radagabi

Poèet pøíspìvkù : 21
Registration date : 13. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  Mahri Jaller Sat Feb 14, 2009 2:13 am

Odteď můžete spamovat ale až dokončím novou verzi na jiným hostingu tak to budu PŘÍSNĚ trestat.

Mahri Jaller
Admin

Poèet pøíspìvkù : 138
Age : 29
Registration date : 25. 01. 09

http://bionicle-pribehy.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  Takutanuva Sat Feb 14, 2009 10:38 am

Tak vo Glatoších?

OK.

Malum: Vypadá jako buřtík ale to je tim chráničem. A chrániče na ramenou se mi nelíběj. Nemá pořádný zbraně, Thornax na rameni vypadá blbě.
Moje hodnocení: 50%

Strakk:Helma vypadá divně, hlavně obličej Strakk vypadá jako zkouřenej. Chrániče na ramenou sou moc tlustý. A ta ZBRAN? No nevim jestli tohle je pořádná zbran pro bojvníka. Má Inikovské nohy.Chránič na těle by ho asi moc neohcránil.
Moje hodnocení: 40% celkově vypadá jako zmrzlá vločka.

Gresh: Štít se dá použít jako zbran, líběj se mi chrániče mezká maska ale je takovej moc holej.
Moje hodnocení: 90%

Takutanuva

Poèet pøíspìvkù : 163
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  Mahri Jaller Sat Feb 14, 2009 12:14 pm

Takutanuva: V tomhle se s tebou opravdu neshodnu. Greshovi bych dal 40% zatímco Strakkovi 95% a u Maluma to bude tak 60%.

Mahri Jaller
Admin

Poèet pøíspìvkù : 138
Age : 29
Registration date : 25. 01. 09

http://bionicle-pribehy.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  radagabi Sat Feb 14, 2009 6:38 pm

Mě nějvíc sedí Gresh a Skrall.
Skraak je fajn,ale ta zbraň a maska....přijde mě to jako nějakej zmrzlej člověk,ne stroj.

radagabi

Poèet pøíspìvkù : 21
Registration date : 13. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název) Empty Re: Pokec(už mi to zase píše že mám krátkej název)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru