Bionicle hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výcvik pro Orochi

2 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Takutanuva Sat Jan 31, 2009 1:32 am

Destral, Cvičiště

Pokusím se pomocí své masky udělat to samé co udělal on mě. Tj. skopnout ho na zem.

Takutanuva

Poèet pøíspìvkù : 163
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Mahri Jaller Sat Jan 31, 2009 1:34 am

Destral, Cvičiště

Nepodařilo se ti to zkopírovat. Nejspíš proto že jsi to pořádně neviděl. "Odpověz mi!" Chvilku se odmlčí a pak vykřikne. "Tak vzdáš se?"

Mahri Jaller
Admin

Poèet pøíspìvkù : 138
Age : 29
Registration date : 25. 01. 09

http://bionicle-pribehy.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Takutanuva Sat Jan 31, 2009 1:37 am

Destral, Cvičiště

Podívám se na jeho zbraně. "Když se nevzdám zabiješ mě co?" Hodím zbraně na zem.
"Tak dob..." Najednou sebou škubnu protože doufam že ochabil na pozornosti a chci mu dát hlavičku.

Takutanuva

Poèet pøíspìvkù : 163
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Mahri Jaller Sat Jan 31, 2009 1:41 am

Destral, Cvičiště

Nejspíš byl stále na pozoru, protože tvůj plán nevyšel. "Milý chlapče, klidně tě zabiju. Protože jsem Makuta a ti klidně nechají svého přítele zemřít jen proto aby zachránili sebe. Proč si myslíš že tě Gorast v tom skladišti nechala samotného. Bylo jí jedno jestli zemřeš. Jí šlo jen o splnění mise.Tak vzdáš se?!"

Mahri Jaller
Admin

Poèet pøíspìvkù : 138
Age : 29
Registration date : 25. 01. 09

http://bionicle-pribehy.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Takutanuva Sat Jan 31, 2009 1:49 am

Destral, Cvičiště

"Jo ale pak mě stejně zachránila. Máš pravdu když si Makuta jde jenom o to splnit úkol a když se vzdám nesplním ho stejně jako ho nesplním když mě zabiješ. Navíc jestli mě opravdu zabiješ tak už sem mrtvej v obouch možnostích. Když se vzdám určitě mě nenecháte odejít, měl sem volný přístup do archivu. Budu bojovat!" Postavím se, připravím si štít a kudlu a sem připraven bránit všechny jeho útoky a kopírovat je.

Takutanuva

Poèet pøíspìvkù : 163
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Mahri Jaller Sat Jan 31, 2009 1:51 am

Destral, Cvičiště

"Došla si pro tebe až po splnění úkolu."
Přemýšlel, ale nevypadalo to jako podraz. "Takže jedno z tvých pravidel je že se nikdy nevzdáš?"

Mahri Jaller
Admin

Poèet pøíspìvkù : 138
Age : 29
Registration date : 25. 01. 09

http://bionicle-pribehy.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Takutanuva Sat Jan 31, 2009 1:57 am

Destral, Cvičiště

"Nevzdám se, dokud nebude splněn úkol a až bude splněn budou nové úkoly takže ano moje pravidlo je že se nevzdám. Můžeš mě zabít ale nezlomíš mě. Jak řikám budu bojovat."

Takutanuva

Poèet pøíspìvkù : 163
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Mahri Jaller Sat Jan 31, 2009 2:07 am

Destral, Cvičiště

"Myslím že tato 'mise' byla splněna. Jinými slovy už nemusíme bojovat. Teď pojď za mnou." Dovedl tě do budovy kterou nováčci nazývali Centrum protože odtamtud se vše řídilo a hlavně se tam dozvěděli jak dopadli.

Destral, Centrum

Seděl jsi na židli a před tebou stáli Chirox, Antroz, Bitil a Gorast. "Makuta Orochi nyní bude posouzen!" řekl Chirox a potom pokračoval. "V základním tréninku který jsem vedl já prospěl!" Potom mluvil Antroz. "Není špeh a v testu měl výbornou, tedy prospěl!" Potom Bitil. "Nejenom že přežil misi s Gorast, ale navíc je dobrý v boji a nevzdává se, prospěl." Nakonec Gorast. "Misi splnil dobře, ale hned potom se nechal zajmout dvěma matorany což je podle mě nepřípustné. Neprospěl." Poté se tam objevil Icarax. ". Je to tři proti jednomu. Nyní jsi oficiálně člen bratrsva. Naše hlavní sídlo je skryto na Voya Nui." Poté zmizel.

____________________________________________________________________________________________________________________
Dobrá práce nyní napiš svůj poslední příspěvek k výcviku protože potom co napíšu hodnocení( které si přečti) ti založím tvou první misi.

Mahri Jaller
Admin

Poèet pøíspìvkù : 138
Age : 29
Registration date : 25. 01. 09

http://bionicle-pribehy.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Takutanuva Sat Jan 31, 2009 2:13 am

Destral, Ubytovna můj pokoj

"Nemůžu tomu uvěřit prospěl sem, sice ne od všech ale 3:1 je dobrý." Lehnu si na postel. "Odted sem členem bratrstva, musím cvičit abych se vyrovnal Toa. Už se těšim na svoji první misi"

Takutanuva

Poèet pøíspìvkù : 163
Registration date : 26. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Výcvik pro Orochi - Stránka 5 Empty Re: Výcvik pro Orochi

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru