Bionicle hra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška-Garan

Goto down

Přihláška-Garan Empty Přihláška-Garan

Příspěvek  Garanek Tue Mar 09, 2010 10:54 am

Jméno: Garatix

Titul: Toa

Element: Země

Ostrov: Voya-nui , Podzemí

Popis: Jsem velký asi 195cm,svalnatější postava dlouhé nohy.Nosím železný vrták.

Životopis:Narodil jsem se na Voya-nui.Býval jsem správce podzemí,domovem Onu-Voyanů.Jednou nás napadli Makutové a my jsme se bránili.Byl to krutý boj,ale nakonec jsme vyhnali.Toa Nuparu,který tam tehdy nebyl,mě pochválil a navrhl řádu Toa ať mě přijmou za Toa.Řád mě tedy přijal a Nuparu mě vycvičil.Potom ovšem musel Nuparu odejít na Mahri-nui a já tedy musel začít chránit Voya-nui pro řád.Ovšem Makutové si mě pamatují a chtějí mě zabít,tak jsem si změnil jméno z Garan na Garatix.

Styl boje:V každé situaci jiný-někdy obraný a někdy agresivní-např. při napadení obraný a při útoku agresivní

Schopnost masky:Maska zjištění-třeba když se něco najde nějáká věc nebo tak a neví se co to je tak použiju svou masku a ostatním můžu říct co to je.

Poznámky:Jako Toa země bych měl být pomalý,ale kvůli dlouhým nohám sem neuvěřitelně rychlí.Jsem tichý a klidný.

Garanek

Poèet pøíspìvkù : 1
Registration date : 09. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru